YÜZ VE BOYUN GERME

YÜZ VE BOYUN GERME

YÜZ VE BOYUN GERME

Estetik Cerrahide Yüz Ve Boyun Germe  
 

İnsanların hafızalarında ilk kalan görüntü yüz ve boyun  bölgeleri kişilerin sürekli olarak göz önünde bulundurdukları noktalardır.Bu anlamda doğal yaşlanmaya, çevre,ameliyat veya yaralanmalar sonucu izlerde eklenebilmekte ve kişilerin yüz ve boyun çevrelerinde oluşan rahatsız edici görünümler oluşturabilmektedir.Estetik cerrahi uzmanları bu konuda uzun yıllardır ortaya koydukları tedavi yöntemlerini başarı ile uyguluyor ve yenilerini ortaya çıkarmaya devam ediyor.
 
Yüz Ve Boyun Estetiği Yapılışı
 
Kişilerin yüz ve boyun hatlarındaki cilt problemlerinden kurtulmak için buluştukları ortak nokta olan estetik cerrahi alanı bu sorunun giderilmesi için son teknolojiden yararlanarak uygulamalarını gerçekleştiriyor.

Kısa zaman önce yüz için tedavi yönteminin değiştirilmesi de buna örnek olarak gösterilebiliyor. Yüz estetiğine başlanırken, yeni yöntemle kişilerin yüzleri 3 ana parçaya bölünüyor, üst yüz bölgesi adı verilen gözler ve alın çevrelerinde estetik standart uygulamalar. İkinci bölge olan orta yüzde ise orta yüz germe ameliyatı çözüm sağlıyor.
Üçüncü bölge olan alt çevrede ise liposuction yardımıylada gerdirme işlemine yardım sağlayabilmekte kişiye hızlı ve başarılı bir şekilde estetik görünümkazandırılabilmektedir.Boyun estetiği konusunda da alt yüz bölgesi uygulamalarının kullanılması ile yine bireylerin arayışlarına çözüm bulunabilmektedir.

İletişim
Taksim Masaj Taksim Spa