Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Slit Yöntemiyle Saç Ekimi (Slit kanallar açarak ekim yaptığımız teknik)
Percutan Yöntemi ile Saç Ekimi (Percutan kanalları açarak ekim yaptığımız teknik)

Traşsız Saç Ekimi

3a- Traşsız Saç Ekimi 1: Manuel pucnh kullanılarak hiç saçlar kesilmeden , kısaltılmadan yapılan saç nakil işlemidir.

3b- Traşsız Saç Ekimi 2: Ensede küçük bir pencere açılarak özel punchlarla alınıp yapılan saç nakil işlemidir.

3c- Traşsız Saç Ekimi 3: Saçlar hiç kısaltılmadan manuel punch ile alınan greftlerin özenle özel DHI kalemlerine yükleme yapılarak gerekli olan bölgeye nakil edilmesidir.

3d- Traşsız Saç Ekimi 4: Saçın ense bölgesinde küçük bir pencere açılarak özel punch ile alınan greftlerin özenle DHI kalemlere yükleme yapılarak gerekli olan bölgeye nakil edilmesidir.

Kalem Ekim Tekniği: Greftlerin özel saç ekim  kalemlerine yükleme yapılarak kanal açmadan yapılan işlemdir.

DHI – CHOI Hair Transplantasyon: Özel saç ekim kalemlerine vereilen isimlerdir.Kişide  kanal açma gerektirmeden özenle alınmış greftlerin ve yine özenle kalemlere yüklenmiş greftlerin yine özenle gerekli olan bölgelere tek tek doğal ve estetik görüntü sağlayarak yapılan nakil işlemidir.

NOT: Saç ekimi yöntemleri ile ilgili daha geniş bilgi almak için whatsapp : 0530 952 57 70 hattımız veya mail adreslerimizi kullanarak (info@internationalhealtturkey) uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayalım ki her birey kendi özelliklerini ve kendi kalıtsal yapısını taşır. Saç Ekiminde saç rengi , sertlik derecesi, gür ve sık olması veya seyrek olması v.s. gibi etkenler saç ekim sonuçlarını etkiler.

İletişim
Taksim Masaj Taksim Spa