PRP YÜZ TEDAVİSİ

PRP YÜZ TEDAVİSİ

PRP YÜZ TEDAVİSİ

Altın İğneli Fraksiyonel İle Güzel Ve Pürüzsüz Bir Cilt  
 

 İnsanların, özellikle bayanların hayatları boyunca en çok dikkat ettikleri konuların başında gelen cilt sağlığı, kişilerin daha iyi ve diri görünebilmeleri için verdikleri çabalar ile her geçen gün yeni uygulama yöntemleri geliştirilerek korunmaya çalışılıyor. Günlük hayatta diğer kişiler tarafında sürekli olarak görülebilen yüz, cilt sağlığında kişilerin titizlikle üzerinde durdukları bir bölge olma özelliği gösteriyor.
 
En çok dikkat edilen bölge olmasına rağmen kişilerin yüzleri de aynı oranda en çok  iz bırakıcı etkiye maruz kalan bölgelerin başında geliyor. Oluşabilecek güneş yanıkları, sivilceler ve akneler gibi sayısı arttırabilecek etkiler sebebi ile sürekli olarak tehditlere maruz kalan yüz bölgesi, erken yaşlanma ve kırışıklı gibi problemlerinde en kolay oluştuğu bir bölge olarak yüze gerekli özen ve hassasiyetin gösterilmesi son derece önemli bir hal alıyor. 
 
Yüzde Oluşan Cilt Problemlerinden Kurtulmak
 
Bayanlar başta olmak üzere çok fazla önem gösterilen yüz hatlarının korunması veya gizlenmesi için birçok yöntem kullanılmış ve dünyanın en büyük sektörlerinden biri olan makyaj sektörü ortaya çıkmıştır. Yüzde oluşan izleri veya sorunları geçici olarak kapatmayı sağlayabilen makyaj yöntemleri bir tedavi yöntemi olarak literatürde yerini alamıyor.
 
Kişilerin geçici olarak sağlayabildikleri yöntemlerin dışında uygulanan asıl tedavi yöntemleri de tıp dünyası tarafında kişilere sunuluyor. Sivilce ve akne izlerinden kurtulmuş pürüzsüz ve olduğundan daha genç bir yüze sahip olmak isteyenlere uygulanan Altın İğneli Fraksiyonel Radyo Frekans ve PRP  tedavileri, bireylerin ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılamaya yetiyor.
 
Altın İğneli Fraksiyonel Radyo Frekans Ve PRP  Uygulanışı Nasıldır?
 
Cildin gençleşmesi ve yenilenmesi için hayata geçirilmiş yöntemler olan Altın İğneli Fraksiyonel Radyo Frekans ve PRP, cildin kullandığı kolojen üretimini daha hızlı gerçekleştirmesini sağlayarak, yenilenmesini ve pürüzsüzleşmesini tetikler.  Tedaviye başlamadan yarım saat önce kişinin yüzüne sürülen uyuşturucu etkili kremlerle duyu hisleri azaltılarak başlanılan yöntem, ortalama 20-30 dakika kadar uygulanıyor.
 
Yaklaşık bir aylık sürede 3 seans üzerinden gerçekleştirilerek kişilerin kısa sürede istedikleri yüz hatlarına sahip olmaları sağlanıyor. İstenilen sonucun sürekliliği için, tedavinin yapıldığı bireye 1 yıl sonra tek seanslık uygulama operasyonu ekleniyor. Uygulanması son derece basit olan bu yöntem sayesinde çeşitli yüz problemleri de başarı ile ortadan kaldırılıyor.

İletişim
Taksim Masaj Taksim Spa