MEME ESTETİĞİ

MEME ESTETİĞİ

MEME ESTETİĞİ

Meme kadınsı hatları tamamlayan önemli bir yapıya sahip olması nedeniyle her daim kadınlar için önemini korumuştur.Genç yaşta gelişimini tamamlamaya başlayan meme bazı kişilerde gelişememekte küçük meme yapısıyla sınırlı kalmaktadır.Bunun nedeni bilinmemekte olup, bu durumdan meydana gelen sıkıntılar meme protezi(silikon) ile istenilen büyüklük sağlanabilmekte üstelik ortalama 1saat gibi kısa bir sürede istenilen sonuç elde edilmektedir.
Silikon protezin büyüklüğünde meme büyüklüğü, deri kalınlığı gibi birkaç faktör etkili olmaktadır.meme protezinde yuvarlak ve damla seçimleri kişinin isteği doğrultusunda cerrahın yönlendirmesi öncesi sonrası analizlendirme ile karar verilir.silikonun konulacağı yaklaşık 2-3cm lik kesi yine cerrah ve hastanın isteği doğrultusunda kararlaştırılıp meme altı yada meme başından açılarak yerleştirilir.İşlemin uygulanmasından en geç bir gün sonra taburcu olup yaklaşı bir hafta kadar kısıtlı kol hareketlerinin ardından günlük yaşantısına devam edilebilmektedir.
 
Görselliği Bozan Büyüklükteki Memeler
 
 Büyük memeler bir çok sorunuda beraberinde getirebilmektedir.Bunlar arasında; meme altında kızarıklık, yanma ve kaşıntıların olması, boyun ve sırt bölgesinde kasılmaların, ağrıların olması sayılabilir.
Bu kişiler için meme küçültme ameliyatı yapılmaktadır. 3 – 4 saat süren bir operasyon sonrasında, doğal görünümünde ve olması gereken büyüklükte memelere sahip olabilirsiniz. 17 yaş ile 70 yaş arasındaki her kadın, sorunsuz şekilde yaptırabilmektedir. ortalama bir yada iki gün hastanede kalma sürecinden sonra taburcu olurhayatına kaldığı yerden güzel görünümlü ve dik memelere sahip olarak devam eder.
 
Dik Memelerle Gösterişi Yakalamak
 
Emzirmek, kilo alıp verme gibi durumlar memelerin sarkmasında etkili olmaktadır. Bu durumdan şikayetçi olan kişi, meme altına protez yerleştirilerek dikleştirme işleminin yapılmasını talep edebilmektedir. Çizim yapılma işleminden sonra, olması gereken nokta hesaplanarak işleme başlanır ve genel anestezi yöntemiyle ameliyat yapılır. Birkaç saat süren bu işlem sonrasında dik ve gösterişli memelere sahip olabilirsiniz.

İletişim
Taksim Masaj Taksim Spa