ÇENE ESTETİĞİ

ÇENE ESTETİĞİ

ÇENE ESTETİĞİ

Çene Estetiği İstediğiniz Çeneye Sahip Olun
 
Günümüzde birçok insan estettik ameliyatı olmaktadır. Birçoğumuz güzel bir görünüme sahip olmak isteriz. Güzel bir görünüme sahip olmak için estetik ameliyatların başında çene estetiği gelmektedir. Çene estetiğinde çene büyütme, çene küçültme, cadı çenesi estetiği ve çene şekillendirme gibi tedavi yöntemleri yer alır. 

Çene ile yüz doğru orantılıdır. Ancak bazılarımızda bu orantı istenilen düzeyde değildir. Bu nedenle çene estetiği yapılmaktadır. Çene rahatsızlıklarının birçok çeşidi vardır. Çeneniz öne veya arkaya alınabilir, çene ucunuz törpülenebilir. Rahatsızlık durumunuza göre sorun belirlenir. Çene probleminize göre tedavi edilmektedir. Yüz şekillendirme olarak da bilinen çene estetiği sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
 
Ameliyatsız Tedavi Yöntemi
 
Çene estetiği ile ilgili sorunlar tanımlamak ona göre tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bazı çene yapıları ameliyatsız olarak tedavi edilebilmektedir. Genellikle kırışıklıkların ortadan kaldırılması için uygulanan bir yöntemdir. Yüz dolgusu olarak bilinmektedir. Hasta hiç ağrı acı hissetmeden tedavi edilmektedir. Ameliyatsız çene büyültme yöntemi ile çene istenilen düzeye getirilmektedir.  Bu sayede sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.
 
Uzman Kadro
 
Alanında uzman doktorlar ile size çenenizin istediğiniz görünüme kavuşması için ellerinden geleni yapmaktadır. Alanında son derece başarılı olan doktorlar sayesinde birçok hasta tedavi edilmiştir. En kısa sürede tedavi edilip normal yaşantınıza kavuşabilirsiniz. 

İletişim
Taksim Masaj Taksim Spa